Dağ Mühendislik
2 milyon metrekare inşaat alanı ve 8000 konutu aşkın üretimiyle Türk Ekonomisine ciddi katkılar sağlamaktadır. Zor ve bir o kadar da titizlik gerektiren inşaat sektörü, doğru ve kalıcı yatırımlarla hedeflerin gerçek zeminlerde ilerlemesini sağlamaktadır. Rekabetçi piyasa ekonomisinde hep önde olmanın, ayrıntılara verilen önemle özdeş olduğu bir gerçektir. Dağ Mühendislik A.Ş. Türkiye’de bir marka olarak hızlı ve kararlı büyümesini, temel prensipler ve üretim sonu takip anlayışıyla sağlamaktadır.
 
Alanında pek çok projenin altına imza atarken bölge insanına katkı sağlayacak işlerin olması düşüncesi, Dağ Mühendisliğin hassas olduğu bir başka konudur. 1992 yılından bu yana gayrimenkul geliştirme alanında önemli yatırımlara imza atan Konya merkezli Dağ Mühendislik, fark yaratan projeleri başarıyla hayata geçirdi. 2015 yılı itibariyle İstanbul’da proje üretmeye başlayan Dağ Mühendislik, Başakşehir’deki projesi Bahçekent Flora’dan sonra şimdi de ‘Tual’ markasıyla ilerleme kararı aldı. Emlak Konut GYO ile Kartal’daki ‘Tual Adalar’ ve Başakşehir’deki ‘Tual Bahçekent’ projelerini inşa eden Dağ Mühendislik, Konya’da da eş zamanlı olarak 'Doğa Şehir' ve 'Floraşehir' projelerini yürütüyor. Bugüne kadar 2 milyon metrekare inşaat ve yaklaşık 8 bin konut üretimi gerçekleştiren Dağ Mühendislik, konut projelerinin yanı sıra; AVM, okul, hastane gibi sosyal donatılarını da başarıyla tamamlamış bulunuyor.  
 
Konut dışında pek çok yatırımlara hayat veren Dağ Mühendislik A.Ş., adımlarını dünya markası olma yönünde atmaktadır. Verdiği sürede teslim, kalite ve üretimin ardından gelen müşteri takibi kuralını uygulaması, Dağ Mühendislik A.Ş.’yi başarıda hep zirvede tutmaktadır. Kaliteli ürün alımı ve uygulamasının özel tedarikçiler ve uygulayıcılarla yürütülmesi, müşteri memnuniyetini artıran unsurların başında gelmektedir. Temelden çatıya kadar kullanılan kaliteli malzemeler, Dağ  Mühendisli’ğin ayrıntıdaki hassasiyeti her çizgide açıkça görülebilmektedir. Bugünden yarına kadar dünyanın pek çok ülkesinde yapacağı  projelerde Dağ Mühendislik A.Ş. farklı marka duruşunu daima gösterecektir.
Reklam Filmi
Videolar
Tanıtım Filmi
E-Katalog
 


İçerik Güncelleniyor.

Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz